İMALAT

ER-FA Asansör ürün imalatın konusunda kendi öz sermayesi ile yatırımlarını yaparak müşterilerine kaliteyi ulaştırmıştır. Türkiye ve Yurt Dışı Pazarında yer alan firmamız farklı olduğunu bir çok referansla ortaya koymuştur. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin içerisinde başlıca asansör kabini yer almaktadır. ER-FA Asansör üretim alanında ISO 9001 şartlarını yerine getiren sayılı kuruluşlardandır. Bununla beraber üretimi gerçekleşecek olan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları, müşterilerimiz tarafından istenilen özelliklere ve kuyu ölçülerine göre en ideal asansör ebatı tasarlanarak projelendirilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Müşterilerimiz asansör kabin projesini inceleyip, onayladıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekibimizin hazırlamış olduğu üretim programına alınır. Üretim sürecinde asansör kabini ve aksamlarına ait kesim, büküm, punch ve lazer işlemleri tamamlanır.

Asansör kabinin dış gövdesini oluşturan parçaların birleştirme aşamasına geçilir. Birleştirme işlemi tamamlanınca mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından hazırlanmış projeye uygunluğu kontrol edilir.

Kontrol işlemi tamamlanan asansör kabinin iç dekorasyon aşamasına başlanır. Kabinin iç kaplama ve aksesuarları, müşterilerimizin proje onayında bildirmiş olduğu özellikler doğrultusunda dekore edilir. İç dekorasyonu tamamlanan asansör kabinimizin ve aksamlarının, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından son kontrolleri yapılır.

Son kontrolleri yapılan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları sevk edilmek üzere demonte hale getirilir ve paketlenir. Paketlerin üzerine oluşabilecek karışıklıkları önlemek için firma bilgileri, şantiye ve paket içeriğini belirten etiketlemeler yapılır. Paketleme ve etiketleme işlemi tamamlandığında, sevkiyatı için müşterilerimize bilgisi verilir.