HAKKIMIZDA

2005 Yılından itibaren kazandığımız engin tecrübemizle müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ettik. Küçük bir atölyeden başlayan şirketimizin büyüme stratejisi, müşterilerin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler üretip büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Er-fa asansör ürünleri 2013 yılında temelleri atılan Daygen Mühendisik tarafından üretilmektedir. Bu büyük maceranın başarılı girişimcisi ve kurucularından biri olan ERCAN YILMAZ ilk olarak 2005 yılında montaj-bakım ve servis olarak sektöre adım atmıştır. 2013 yılında müşteri talepleri doğrultusunda asansör kabini üretimi, asansör kapısı üretimi, otomatik kapı üretimi, asansöre ait diğer tüm ekipmanları ve belgelendirme, ruhsatlandırma ile faaliyete başlamıştır.

Bu dönem içerisinde bir sonraki evreye geçen firmamız 2016 yılında kurumsallaşma sürecine girmiştir. Şuan dört kardeş tarafından erfa asansör ve daygen mühendislik markası altında kendi fabrikamızda teknolojik verilerin ışığında malzeme kalitesini, makine parkurunu ve yönetim organizasyonunu kalite politikasının bir uzantısı olarak yeni yatırım perspektifi çerçevesinde sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Asansör üretimi ve satışında Türkiye’de konumumuzu daha da güçlendirerek markamızı tüm dünyada talep edilen ve güvenilen asansör markası haline getirmek için çalışmalarımızı en üst düzeyde ilerletmekteyiz. Erfa asansör olarak müşterilerimize sertifikalı yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, Türkiye yönetmeliklerinde belirtilmiş olan tüm emniyet ve kalite gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Erfa asansör ürünleri kalitesi, kendine özgü tasarımları, güvenlik ve sağlamlık kalitesi göz önüne alınarak üretilmektedir. Müşterilerin değişen zevk ve yaşam tarzına yenilikçi uyum kabiliyetini yansıtan ergonomik girişimler ortaya koyabilmek firmamızın tasarım anlayışıdır. Maksimum kalite hedefini yakalamak için arge departmanıyla da dünyadaki gelişimleri sizler için takip ederek pek çok gelişmeye öncülük etmektedir.

Misyonumuz

• Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

• Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan erfa asansör standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Erfa asansör gelişen inşaat teknolojilerine uygun asansörler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli asansör anlayışını, kusursuz tasarım sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

• Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

• Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

• Asansör sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

• Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli asansörler, farklı tasarımlar yaratmaktayız,

• Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari tasarımlarını üretme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Teknolojinin rahatlığını ER-FA Asansör ile yaşayın…

Yılların birikimi...

ER-FA Asansör

2005

Küçük bir atölyeden başlayan şirketimizin büyüme stratejisi, müşterilerin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler üretip büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir

2013

ER-FA asansör ürünleri, 2013 yılında temelleri atılan Daygen Mühendisik tarafından üretilmeye başlandı.

2016

Bu dönem içerisinde bir sonraki evreye geçen firmamız 2016 yılında kurumsallaşma sürecine girmiştir.

2017

Şuan dört kardeş tarafından ER-FA asansör ve Daygen Mühendislik markası altında kendi fabrikamızda teknolojik verilerin ışığında; malzeme kalitesini, makina parkurunu ve yönetim organizasyonunu, kalite politikasının bir uzantısı olarak yeni yatırım perspektifi çerçevesinde sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.